Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szydłów-Kolonia

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolna

Szydłów-Kolonia,łódzkie

225 075 zł3 001 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3001mkw, w miejscowości Kolonia Szydłów, gmina Grabica. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Działka o powierzchni 3001mkw, o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Szydłów-Kolonia + 9 km)

270 000 zł49,49 m² 5 455,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, położone na VIII piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Matejki. Duży salon ok. 25 m2, sypialnia, łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Bełchatów

Czapliniec,Bełchatów(Szydłów-Kolonia + 20 km)

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania do wynajęcia od zaraz? Zapraszam do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,84m2 składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski(Szydłów-Kolonia + 9 km)

1 500 000 zł407 m² 3 685,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:710 m²

| oferujemy do sprzedania dwie kamienice położone w Centrum miasta w rejonie Starówki. Działka o powierzchni 710m2. Zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ławy

Ławy(Szydłów-Kolonia + 19 km)

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piotrków Trybunalski

Przyszłość,Piotrków Trybunalski(Szydłów-Kolonia + 9 km)

156 000 zł43,22 m² 3 609,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestronna kawalerka do generalnego remontu położone na pierwszym piętrze kamienicy lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego powierzchnia mieszkania to 43,22 m2. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Cekanów

Cekanów(Szydłów-Kolonia + 16 km)

89 000 zł1 157 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Cekanowie tu może powstać Twój dom marzeń Gmina Rozprza | woj. łódzkie Masz dość hałasu miasta? Marzysz o porannej kawie z widokiem na łąki zamiast na sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bełchatów

Czapliniec,Bełchatów(Szydłów-Kolonia + 20 km)

999 000 zł147,70 m² 6 763,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom w centrum Bełchatowa z bardzo dużą działką sąsiadującą z rzeką Rakówka. Jest to jedyna w swoim rodzaju nieruchomość, dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Próchnika

Centrum,Piotrków Trybunalski(Szydłów-Kolonia + 9 km)

22 000 zł11,50 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 m²

DO sprzedaży miejsce parkingowe W garażu podziemnym-osiedle zamknięte. Lokalizacja;piotrków trybunalski ul.PRÓCHNIKA/FABRYCZNA Wielkość ok.2,3x5 .Wjazd do garażu tylko dla właścicieli miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Mierzyn(Szydłów-Kolonia + 23 km)

399 000 zł132,90 m² 3 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Las, cisza i spokój. Z przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy, w Kolonii Mierzyn. Działka, o powierzchni 978.